Захоплююча гра в пейнтбол – це чудовий спосіб цікаво провести час та активно відпочити у гарній компанії. Сплеск барвистих емоцій, які гравці одержують на полі бою, неможливо порівняти ні з чим. Пейнтбол не можна уявити без спеціального тактичного спорядження з магазину https://strikeshop.com.ua/, яке безпосередньо необхідне для ігрового процесу, та забезпечення безпеки на полі бою. До підбору екіпіровки необхідно підходити з максимальною відповідальністю. Від якості обладнання та захисних елементів залежить багато чого, зокрема, попередження травматизму під час гри.
Спорядження для пейнтболу
Сучасне спорядження для гри в пейнтбол вражає своєю функціональністю та різноманітністю. Якісна реалізація чудово продуманих сценаріїв неможлива без відповідного обладнання, що робить гру схожою на справжній бій. З правильно підібраною амуніцією ви завжди будете готові до будь-якого повороту у грі.
Спорядження для пейнтболу можна поділити на обов’язкове та додаткове. До обов’язкового спорядження належить:
- Захисна маска . Це основний елемент, відсутність якого у пейнтболі неприпустима. Маска розроблена спеціально для надійного захисту обличчя під час битви. Її основна функція – не допустити попадання фарби з пейнтбольної кулі, що розірвалася в очі, і максимально запобігти можливим травмам обличчя. Вона має щільно сидіти на голові. При виборі захисної маски слід звернути увагу на кут огляду.
- Маркер . Це пейнтбольна зброя, яка стріляє спеціальними кулями з фарбою. Від вибору маркера залежить швидкість стрільби та точність влучення у противника. Найпростішим в обслуговуванні та надійним є механічний маркер. Він ідеально підходить для початкового рівня гри у пейнтбол .
- Фідер . Інші назви: лоадер або хопер. Це пластиковий контейнер для зберігання куль, з якого вони потрапляють у маркер. Буває гравітаційним чи електронним. Найкращу швидкість стрільби забезпечують електронні фідери.
- Балон . Це ще один елемент, що кріпиться до маркеру. Завдяки стиснутому повітрю або вуглекислому газу, що міститься в балоні, кулі з фарбою отримують можливість летіти в ціль. Краще вибирати балон зі стисненим повітрям: на відміну від СО 2 його використання гарантує стабільну стрілянину за будь-яких погодних умов.
- Пейнтбольні кулі . Це снаряди для маркера з фарбою всередині, що розриваються при попаданні в супротивника або в іншу перешкоду на їхньому шляху.
В якості додаткового спорядження можуть використовуватися гранати з фарбою, димові шашки, довгий змінний стовбур для маркера, захисна маска з подвійним термальним склом для запобігання запотівання, захисний жилет, налокітники, наколінники, рукавички та інші елементи захисту.
Одяг для пейнтболу
До обов’язкового комплекту ігрового екіпірування входить захисний камуфляжний костюм: у пейнтбольних клубах камуфляж видається напрокат. Він одягається поверх одягу гравця і надійно захищає його від попадання фарби. Якщо вона все ж таки випадково потрапить на одяг, не варто засмучуватися: фарба є водорозчинною і легко відмивається.
Камуфляжний костюм виготовляється з досить міцної та щільної тканини та виступає в ролі надійної броні гравця у будь-яку пору року. Влітку добре пропускає повітря, взимку забезпечує захист від холоду. Власний одяг на гру варто вибирати зручну та відповідну погоді, пори року.
Однією з основних вимог при доборі камуфляжу є відсутність скутості рухів. Пейнтбол – це досить активний та спортивний вид відпочинку. Гравець повинен почуватися вільно і мати можливість легко виконувати необхідні в бою маневри.
Взуття на гру теж варто вибирати відповідне: воно повинно бути максимально зручним і легким. Це необхідно для комфортного пересування ігровим майданчиком. Варто звернути увагу на пару з протектором, яка унеможливлює ковзання під час бігу.
Пам’ятайте, що безпечна та комфортна гра в пейнтбол можлива лише з правильним спорядженням!