Секрети шикарного та здорового волосся

Пишні здорові пасма — гордість будь-якої жінки. Втім далеко не кожній вдається похизуватись густим від природи волоссям, насиченим блиском та силою. Тим паче, що негативний вплив дає стрес, не завжди корисне харчування, погана екологія та інші фактори. Саме тому важливо забезпечити постійний догляд за волоссям. Ми зробили підбірку дієвих порад, при дотриманні яких ви зможете без проблем отримати чудовий результат.

Секрети шикарного та здорового волосся

Повноцінний догляд

Важливо забезпечити правильне миття. Для цього треба використовувати шампуні та кондиціонери, підібрані відповідно до типу волосся. Варто відмовитись від засобів, які мають агресивний склад. Важливо ретельно промивати волосся, уникаючи залишків шампуню. Кондиціонер необхідний для зволоження та пом’якшення. Варто раз на тиждень використовувати спеціальні засоби для інтенсивного догляду, які дозволяють забезпечити додаткове живлення та відновлення.

Правильне розчісування

В жодному разі не слід розчісувати мокре волосся, оскільки в такому стані воно більш вразливе та еластичне. Під дією зубців щітки воно витягується, ламається, стає тонким. Тому краще дочекатись повного висихання локонів, а вже тільки потім розчісувати їх, починаючи з кінчиків.

Вибір щітки чи гребеня — справа індивідуальна, втім важливо правильно розчісувати волосся, щоб мінімізувати ризик травмування. Для початку треба пальцями розплутувати пасма, а вже потім обережно розчісувати волосся, починаючи від кінчиків і потроху піднімаючись вище.

Використання гумок та інших аксесуарів

Особливу увагу слід приділити вибору різних аксесуарів для створення зачісок. Важливо не сильно затягувати волосся, адже це може викликати не лише його випадіння, але й появу головного болю. Саме тому краще обирати аксесуари з натурального або штучного шовку, які не провокують появу заломів та інших проблем.

Правильне сушіння волосся

Бажано за можливості мінімізувати використання фену для сушіння волосся. Втім, враховуючи сучасний темп життя, зробити це вкрай важко. Саме тому обов’язково перед сушінням волосся наносити спеціальні термозахисні засоби.

Використання олії для волосся

Дуже важливо забезпечити повноцінне зволоження для волосся. Для цього бажано використовувати спеціальні олії, підібравши оптимальний варіант відповідно до типу волосся. Наприклад, для нормального волосся рекомендовано використовувати оливкову або лляну олію, для сухого — кокосову або олію макадамії, для жирного — мигдальну. Варто обережно наносити олії на кінчики (в жодному разу не на корені) в будь-який зручний час: після миття або перед сушінням феном. Бажано раз на тиждень наносити олію на всю довжину волосся, загорнувши його потім у рушник — це ідеальна маска для підтримки локонів.

Прийом спеціальних вітамінних комплексів

Для здорового росту волосся дуже важливе значення має отримання всіх необхідних речовин: вітаміну А, С, Е, біотину, цинку та заліза. Вони сприяють зміцненню волосся, зволоженню шкіри голови, виробленню колагену для забезпечення міцності. Можна вживати як моновітаміни, так і спеціальні харчові добавки на кшталт комплексу для росту та укріплення волосся від Country Life, щоденний прийом якого сприятиме зміцненню локонів.

Правильне харчування

Зміцненню волосся сприяє збалансований раціон. Він має містити велику кількість зелені, овочі, фруктів, злаків. Не варто нехтувати вживанням кисломолочних продуктів, сирів. Обов’язково варто вживати у їжу джерела корисних жирів (горіхи, рибу), адже вони активізують здоровий ріст волосся та сприяють його еластичності. Натомість слід відмовитись від солодкого, фастфуду та іншої шкідливої їжі. Не менш важливо стежити за водним балансом, щодня випиваючи достатню кількість рідини.

Здоровий спосіб життя

Окрім правильного харчування, варто підтримувати здоровий спосіб життя. Треба приділяти час фізичній активності, адже саме вона сприяє кращому кровообігу та доставці поживних речовин до волосяних фолікулів. Обов’язково варто мінімізувати вплив стресу на організм, бо він є причиною випадіння волосся. Загалом важливо повноцінно відпочивати, вживати вітаміни, а також багато часу за можливості проводити на свіжому повітрі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.