Що таке непрямий гриль і чи можна його використовувати в електрогрилях

Доволі часто при перегляді параметрів гриля можна зустріти таку функцію як пряме та непряме смаження. Що таке непрямий гриль? При непрямому грилі їжа не знаходиться безпосередньо над джерелом тепла, як при звичайному грилі. Замість цього тепло зміщується до країв, тоді як їжа розміщується виключно в середині решітки. Кришка дозволяє теплу підійматися по стінках і циркулювати в закритому просторі. Таким чином, середовище, схоже на духовку, гарантує, що їжа, приготована на грилі, м’яко приготується та залишиться соковитою.

Але треба звернути увагу, що непряме приготування займає значно більше часу, ніж класичне. Для електричних грилів потрібні дві нагрівальні спіралі для непрямого смаження, нагрів яких можна регулювати окремо, оскільки їжа не повинна лежати на нагрітій поверхні. Також ви можете поставити піддон для крапель на поверхню гриля та розташувати їжу прямо над ним на спеціальній решітці.

Якщо ви вирішили купити електричний гриль для дому чи дачі, то на сайті Grillex.com.ua великий вибір моделей, які підходять для різноманітних функцій. Тут можна обрати модель для двох або ту, що приготує їжу на велику родину.

Додаткові функції електрогрилів, які мають значення

  1. Місце зберігання. Важливий достатній простір для зберігання, щоб усе важливе завжди було під рукою. Рекомендовані бічні місця для зберігання, бо вони більш практичні. Переконайтеся, що гриль установлено рівно на твердій поверхні.
  2. Довжина кабелю. Довжина шнура повинна бути достатньою, оскільки прилад працює від електромережі. Особливо це актуально, коли ви хочете готувати на відкритому повітрі та не маєте подовжувача.
  3. Колеса та ніжки. Якщо гриль має чотири колеса, їх слід зафіксувати, щоб пристрій завжди залишався стабільним. Більшість чотириногих грилів оснащено лише двома колесами — це не тільки полегшує транспортування, але й запобігає скочуванню гриля під час використання.
  4. Якщо пристрій не має коліс, він повинен мати широкі ніжки, щоб вони не занурювалися в м’які поверхні, такі як газон. Настільний гриль також має мати ніжки, які не будуть ковзати по поверхні.

Якщо ви обираєте електрогриль для балкона, то маєте впевнитися, що ви не матимете проблем із сусідами. Адже він не повинен виділяти дим, а утворення запаху має зводитися до мінімуму. Однак ви також повинні враховувати доступний простір. Настільні моделі є ідеальним вибором для дуже маленьких балконів. Великі окремо стоячі грилі можливі лише за наявності достатнього простору, проте вони забезпечують автентичне відчуття барбекю.

Електрогриль – ідеальне рішення для дому!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.